Różne oblicza zwišzków.

Jest okreœlony typ kobiety, która uwielbia dostać od faceta w twarz. Swingersi, tirówki, syfiary - nowoczesne najróżniejsze oblicza zwišzków.


Obiecuję sobie, że nie będę roztrzšsać relacji partnerów w zwišzkach i że skończę z okreœlaniem ich mianem „chore”.
To co dla jednych jest chore, naganne, gorszšce, co najmniej niepoprawne dla innych może i jest seksowne, podgrzewajšce i absolutnie poprawne.
Należałaby na wstępie napisać o dziewczynach, które lubiš po prostu lub w przenoœni dostać po pyszczku.
Jest okreœlony typ kobiety, która uwielbia dostać od faceta w twarz. Nie przyzna się do tego ale jš to kręci. O co chodzi? Może kręci je poczucie władzy samca nad samiczkš, a może seks po szarpaninie lepiej smakuje? Facet , który nie bije to laluœ i mięczak.Drugi rodzaj „szarpanek” to dostawanie po pysku przy każdej okazji w ramach tzw. karcenia partnerki przez partnera macho. Otóż on - macho, non stop wyżywa się na swojej partnerce na wszelkie sposoby, z pominięciem kar cielesnych, bo to przecież prawnie zakazane no i w ogóle zbyt prymitywne . Lepiej znęcać się na inne sposoby np. poniżać przy znajomych typu „ znowu zrobiłaœ tę breję przecież tego nie da się jeœć”, „gdzie do cholery położyłaœ te œwieczki a może jak zawsze zapomniałaœ je kupić”, przedstawienie żony nowo poznanym znajomym „oto moja żona kura domestica”, „nie odzywaj się niepytana przecież wszyscy wiedzš że nie masz nic do powiedzenia” , „Ty syfiaro” , „ co Ty pieprzysz?” lub po prostu „zamknij się w końcu” itd. I itd coraz mocniej.
Częstš odzywkš Pań do Panów partnerów jest odzywka typu „TY nieudaczniku” !!!
Pierwsza myœl jaka się nasuwa to ludzie zostawcie tych swoich pseudopartnerów, bo skoro dzieje się tak już od roku, lat 5 czy 10, to przecież ten typek żeński czy męski już się nie zmieni, będzie tylko gorzej.
Ale oni zostajš może niekoniecznie wierni, ale zostajš nawet czasami do końca przy takim partnerze. Z lęku, że kolejny partner może być jeszcze gorszy, lenistwa, braku wiedzy i z wielu innych powodów.

Zwišzki podkręcane to kolejne oblicze relacji partnerskich. Jest to zjawisko, które można coraz częœciej zaobserwować . To rozwišzanie wygrywa w klasyfikacji z relacjami powyżej wspomnianymi . Jak podkręcane ? Różnie.
A to partnerzy akceptujš wyjœcia drugiej strony out na małe co nieco. Mówi się że wychodzš oddzielnie spotykać się z innymi ludŸmi. A to szukajš 3 osoby do zaproszenia do relacji, aby ożywić znudzone codziennoœciš ostatnich 10 lat pożycie. Sš też ostatnio modni , przeważnie w dużych oœrodkach miejskich patrz Warszawka tzw. swingersi. Sš to pary, które wychodzš na imprezy, których cel i charakter jest z góry dookreœlony. Chodzi albo o seks grupowy albo o zamienianie się partnerami na jeden wieczór. Jest to impreza o dobrowolnym udziale, gdzie wybiera się wspólnie pary do wymiany opierajšc się na własnym guœcie, stałych czy też chwilowych preferencjach.

Oczywiœcie wielu powie, że to naganne. Ciekawe jednak, że poœród tych wielu, będzie co najmniej kilku, którzy skorzystajš po cichutku z usług tzw. „tirówek” , „otrzepiš się” i jako uczciwi partnerzy wrócš do swoich domostw, aby ucałować żonę i dzieciaki.


Artykuł czytany 880 razy.


powrót do listyƒ

niech każdy robi to co chce byle obojgu pasowało


izolda
04-01-2016 17:14:33

sš tacy którzy muszš być w zwišzku za wszelkš cenę - nie umiejš byc sami


kika13
18-01-2016 10:28:28

sš tacy którzy muszš być w zwišzku za wszelkš cenę - nie umiejš byc sami


kika13
18-01-2016 10:28:35Skomentuj artykuł


dołšcz zdjęcie

max wymiary obrazka 4000x4000 px, max wielkoœć pliku 1MB (.gif, .jpg, .png)