12 powodów dla których przyjaŸń z ex to idiotyczny pomysł.

Wypuœć ExPartnera z klatki przyjaŸni, bo nie jest to dobre ani dla ciebie ani dla exa. Zacznij żyć swoim, nowym życiem i pozwól byłemu partnerowi żyć własnym.


Czy przyjaŸń z byłym partnerem jest możliwa? Podobno jest. Ale czy to dobry pomysł? Czy przyjaŸnienie się z byłym partnerem nie jest przypadkiem przecišganiem sprawy, którš powinniœmy zakończyć raz a dobrze. Mamy tutaj kilka przykładów na to, że przyjaŸń z ex to zły pomysł, ale te punkty równoczeœnie znaczš, że coœ jeszcze pomiędzy byłymi partnerami zostało, nie wygasło do końca.

1. PrzyjaŸnišc się z byłym partnerem hamujesz go/jš i zmniejszasz szansę na wejœcie w nowš relację.
2. Macie nadal ten sam kršg przyjaciół, który sugeruje, że to jednak fajny facet/dziewczyna.
3. Próbujecie przecišgnšć wspólnych przyjaciół na swojš stronę.
4. Otoczenie widujšc Was razem nie wie co jest grane, czy jesteœcie parš czy też nie – odstrasza to potencjalnych kandydatów.
3. Dręczš cię wyrzuty sumienia, że to ty podziękowałeœ/aœ za współpracę.
5. Czujesz się samotnie.
6. Nie czujesz satysfakcji z nowego zwišzku.
7. Porównujesz, czy tego chcesz, czy nie byłego/byłš z nowym partnerem.
8. Oszukujesz siebie myœlšc, że pewnego dnia Ty i ex znów będziecie razem szczęœliwi.
9. Trzymasz go w odwodzie na zapas, czyli nie puszczasz przysłowiowej gałęzi ale łapiesz już następnš.
10. Jesteœ zazdrosna/y o ex, czyli jesteœ tzw. „psem ogrodnika” – sam/sama nie zjesz i nikomu innemu też na to nie pozwolisz.
11. Sypiasz z nim/niš po koleżeńsku.
12. Nadal go kochasz (albo on kocha ciebie).Wypuœć ExPartnera z klatki przyjaŸni, bo nie jest to dobre ani dla ciebie ani dla exa. Zacznij żyć swoim, nowym życiem i pozwól byłemu partnerowi żyć własnym. Zanim wejdziesz w nowš relację oczyœć się z poprzedniej. Może nawet odczekaj trochę , aby nie wpadać w kolejne zwišzki na œwieżo, z głowš tkwišcš jeszcze w poprzednim zwišzku.
Porównania do byłego partnera, samotnoœć z samym sobš, wyrzuty sumienia, nadzieja… Nigdy nie będzie tak, jak kiedyœ w zwišzku, na poczštku. Z jakiegoœ powodu się rozpadło, zapadła decyzja o rozstaniu. Lepiej skupić się na tym, co jest tu i teraz, dobrze jest spoglšdać w przyszłoœć, a nie oglšdać się za siebie. Były/była to czas przeszły.


Artykuł czytany 2510 razy.


powrót do listyƒ

żyj tu i teraz


laseczka
17-12-2015 13:22:46Skomentuj artykuł


dołšcz zdjęcie

max wymiary obrazka 4000x4000 px, max wielkoœć pliku 1MB (.gif, .jpg, .png)