Jak uwieœć faceta.

Jedne mówiš, że to żadna sztuka , inne dziewczyny nie potrafiš tego robić, a sš jeszcze takie które oczekujš, aby facet je uwiódł


Jedne mówiš, że to żadna sztuka , inne dziewczyny nie potrafiš tego robić, a sš jeszcze takie które oczekujš, aby facet je uwiódł ( tych jest chyba coraz mniej bo czasy nie te i faceci też coraz częœciej inni).
Mimo wszystko warto, chociażby z ciekawoœci trochę umiejętnoœci i pomysłów na uwodzenie posiadać.
Może się kiedyœ przydadzš.

Uwodzenie nie jest przypisane do wieku raczej do osobowoœci.
Warto czasami przebrać się w szaty motyla i zamienić z szarej myszki w kolorowš kobiecoœć. Nie chodzi mi o to, aby kobieta była laskš w rozmiarze „s” i ubrana od Chanel – ok byłoby miło , każda by chciała , ale przecież faceci w dużej większoœci wcale nie szukajš wychudzonych Ań Rubik ale kobiet o normalnych kształtach, często lekko puszystych z falujšcym biustem. To my kobiety mamy psychozę chudoœci. Co do ciuchów: wystarczy zapomnieć na trochę o spodniach i butach na koturnach i przywdziać kobiece sukienki, spódnice, założyć buty na obcasie, rajstopy ze szwem z tyłu itp. Babcie przypomnš nam o instytucji szala, apaszki i kapelusza. Do tego jak dodamy wyraziste kolory typu czerwień, amarant, biel, czerń i podmalujemy usta szminkš, to już prawie jesteœmy gotowe na tzw. podryw, inaczej na uwodzenie.


Prawie… a to dlatego, że w tym wszystkim oprócz wyœwiechtanej prawdy o tym, że facet to wzrokowiec należy nie zapominać o uœmiechu. Cóż nikt nie chce zaczynać znajomoœci ze smutasem, ponurakiem i pesymistš.
Po prostu spróbujmy choć raz być miłe, pogodne , słodkie i nie gadać jak katarynki.
Faceci pragnš zbliżyć się do takiej kobiety, bo przypomina im piękne zjawisko, kwiat a więc kojarzy im się to z balsamem, ciepłem, słodyczš.
Takie kobiety istniały i istniejš. Nie muszš być ani głupie ani wybitnie inteligentne. Muszš mieć to coœ – to co przycišga i uwodzi. Była takš kobietš na pewno Marlin Monroe – roztaczała czar, ale nade wszystko faceci mówili o niej „słodka”. Na naszym rodzimym podwórku popatrzmy na Justynę Steczkowskš – może się podobać lub nie, ale jedno można o niej powiedzieć – jest bardzo kobieca i umie tę kobiecoœć wykorzystać.
Jak Judyta z „Nigdy w Życiu” dajmy sobie szansę i przebierzmy się w tę czerwonš sukienkę, pantofelki, zamówmy wizytę u fryzjera i z delikatnym uœmiechem, tajemnicze ruszmy w miasto.
Faceci sami nas zauważš, powiem więcej oni lgnš do takich kobiet. Może nie będš to faceci na całe życie ale nie o tym teraz rozmawiamy, tylko o uwodzeniu.
Taka kobieta nie może od poczštku jawić im się jako przyszła/obecna matka dzieciom, żona, pani domu perfekcyjna lub nie. Nie chodzi też o kumpla do piwa. Chodzi raczej o esencję kobiecoœci, uroczš, kolorowš czasami trudno uchwytnš chmurę o pięknym zapachu.
Zapach – tak to oprócz koloru też ważne. Faceci wielu rzeczy nie pamiętajš ale perfumy kobiet, które odegrały jakšœ rolę w ich życiu potrafiš zapamiętać.
W kwestii kontaktu, komunikowania się, trzeba wyzbyć się naszej nieznoœnej tendencji do użalania się nad naszš fryzurš, grubymi łydkami, za dużš pupš, migrenš itp. – facet do którego to mówisz nie widzi tego, bo skoro zaczepił Ciebie i rozmawia z Toba tzn., że się mu podobasz.
Mów wprost o tym co lubisz i czego chcesz, a jeszcze lepiej najpierw wysłuchaj co facet ma do powiedzenia – spróbuj potraktować go jako istotę wrażliwš, pełnš fascynujšcych przeżyć, wyczynów, macho.
Uwierz w swojš wartoœć, niepowtarzalnoœć, urok. Może się okazać, że Twój uœmiech nie będzie udawany, lecz szczery bo wynikajšcy z radoœci życia.
Flirtuj nawet podczas rozmowy przez telefon. Postaraj się być uwodzicielska nie tylko na wypadach z koleżankami do kina, pracy, na fitness ale również przez telefon. Można uwodzić odważnymi niedopowiedzeniami, tembrem głosu, œmiechem, mailami i sms-ami – to coraz bardziej popularne. Po takich wymianach wyobraŸnia musi zadziałać.
Zniewalajšcy może być przecież nie tylko wyglšd, ale również głos, osobowoœć i sposób bycia. Seksapil jest okreœleniem szeroko pojętym.
Postarajmy się od dzisiaj być uwodzicielsko zniewalajšce – w jakiej dziedzinie to już każda z nas, znajšc sama siebie, wie najlepiej.


Artykuł czytany 1129 razy.


powrót do listyƒ

Niektórzy sš odporni na wszystkie powyższe rady..


Elsa
21-12-2015 22:23:40

czasami wystarczy zainteresowac się facetem i go wysłuchać a nie tylko myœlec o sobie


us 1

Goœć
03-01-2016 01:08:55Skomentuj artykuł


dołšcz zdjęcie

max wymiary obrazka 4000x4000 px, max wielkoœć pliku 1MB (.gif, .jpg, .png)