Co kobiety lubiš w facetach?

Za pewne pojawiš się głosy, że to kolejny artykuł, który tršci feminizmem. Jednak jeœli kobiety to lubiš, a mężczyŸni nie, to sukces zwišzku leży gdzieœ w połowie drogi...


Co kobiety lubiš w mężczyznach?

Jak ogólnie wiadomo kobiety różniš się od mężczyzn. Różniš się fizycznie, inaczej postrzegajš œwiat. Kobiety najczęœciej doceniajš w facetach, to czego oni często się wstydzš.

Mężczyznom wydaje się, że mogš liczyć na powodzenie u płci pięknej, gdy będš twardymi maczo. Owszem, jest częœć kobiet, które lubiš, gdy ktoœ przecišgnie je po podłodze za włosy, ale niewiele z nich tak naprawdę lubi to na co dzień. To co mężczyŸni uważajš za mało męskie, często w oczach kobiet czyni ich atrakcyjnymi.

Za pewne pojawiš się głosy, że to kolejny artykuł, który tršci feminizmem. Jednak jeœli kobiety to lubiš, a mężczyŸni nie, to sukces zwišzku leży gdzieœ w połowie drogi i skoro tak bardzo się różnimy, warto wzišć głos obu stron pod uwagę, jeœli myœlimy o zadowoleniu w zwišzku nie tylko swoim, ale też partnerki. No to wyliczam.

1. Porzšdek i organizacja.
Mężczyzna, który jest zorganizowany i lubi czystoœć, porzšdek , to marzenie każdej dziewczyny. Niewiele kobiet w dłuższej perspektywie poważnego zwišzku z radoœciš i czułoœciš podnosi z podłogi porozwalane gacie i skarpety. Jeœli będzie to robiła wiele lat, na pewno wymknie się jej pod nosem za każdym razem kilka ostrych słów.

2. Umiejętnoœć użycia żelazka.
Facet prasujšcy koszulę ,stojšcy w slipkach i skarpetkach przy desce do prasowania, to bardzo seksowny widok. Seksowny facet zawsze może liczyć, że jego urok i siła przycišgnie kobietę. Może mu pomoże przy prasowaniu, a może wygniecie koszulkę i slipki…

3. Uczuciowoœć.
Powodzeniem cieszš się mężczyŸni, którzy potrafiš rozmawiać o uczuciach, którzy się tego nie wstydzš i potrafiš je okazywać, zarówno partnerce jak i kumplowi, poklepujšc go po plecach w trudnej chwili. Dla wielu kobiet jest to sygnał, że taki facet będzie dobrym ojcem. Kobiety wolš mężczyzn szczerych i otwartych. Mogę pojechać po całoœci i wspomnieć o czytaniu poezji przez faceta i fascynacji komediami romantycznymi , no ale nie przesadzajmy. Nutka romantyzmu też jest zawsze na plus.

4. Gotowanie.
Umiejętnoœć gotowania – fajnie, nie wstydzenie się tego – jeszcze lepiej, gotowanie partnerce (od czasu do czasu) – rewelacja. Widok faceta w kuchni, jest również seksowny. Jeœli mężczyzna stara się i coœ czasem kobiecie upichci, to na bank partnerka zadba o deser…poza tym stało się to dzisiaj modne, co widać na przykładzie chociażby uroczego Okrasy.

5. Taniec.
Wielu mężczyzn uważa, że taniec to domena zniewieœciałych facetów. Kobiety uważajš, że taniec to doskonała gra wstępna. Umiejętnoœć tańca, gwarantuje, że jeżeli mężczyzna zadba o partnerkę w tańcu, tak samo fachowo/dobrze potraktuje jš w łóżku.

6. Czystoœć/higiena osobista.
To już w obecnych czasach standard, ale warto wspomnieć, że pachnšca koszula na zadbanym mężczyŸnie doskonale rozbudza zmysły kobiety. Zadbane dłonie i paznokcie sš często argumentem za. Kobieta potrafi sobie wyobrazić i zaraz po odpowiedzieć na pytanie czy pozwoliłaby tym dłoniom na dotyk.

Napisała to oczywiœcie kobieta, majšca doœć: brudnych skarpet, zalegajšcych na gęsto podłogę obok pralki, wyjadania z garnków, nie lubišca słodkiego pierdzenia na kanapie.
Cel – do przemyœlenia mężczyznom, a nuż coœ do nich w końcu dotrze, a Ci którzy już to wiedzš niech się utwierdzš w przekonaniu, że to słuszna droga.


Artykuł czytany 1089 razy.


powrót do listyƒ

No patrz, a ja myœlałem, ze kobiety lubiš tylko pienišdzę i wygodne życie, dzięki czemu mogš się poœwięcić swoim życiowym pasjom: szukanie atencji, obgadywanie koleżanek i promocje w galerii. A wystarczy tylko prać własne skarpetki i każda jest twoja


us 1

Goœć
12-01-2016 17:50:26

Do cwaniaka Goœć: a bo to piszesz o takich, co sponsora szukajš


us 1

Goœć
12-01-2016 17:52:21

do gosc - uprane skarpetki jeszcze nikomu nie zaszkodziły


us 1

Goœć
12-01-2016 21:59:42

fajnie że sš zawsze to jakaœ atrakcja


izolda
15-01-2016 20:39:06

może rozrzucać ubrania - trudno ale musi umiec mnie zaspokoić w łóżku inaczej "padaka"


dorotka
15-01-2016 21:10:14

to że sš czułymi twardzielami


laseczka
15-01-2016 22:07:51

to że jest z kim się pokłócić a godzenie może tym bardziej przyjemna


dorotka
25-01-2016 12:21:51

lubię jak mój facet masuje mi stopy


laseczka
27-01-2016 20:44:09

Co do tańca, zgadzam się bo to ponoć wstęp do udanego seksu. Facet musi czymœ zainteresować, mieć jakiœ magnes, ok, pienišdze bo wtedy łatwiej zaskoczyć, dać fajny prezent, być szarmanckim i œwiatowym. Znam jednak babki, które myœlš tylko o tym by facet miał długi i gruby sprzęt. Żenada.


magda
11-02-2016 21:54:44Skomentuj artykuł


dołšcz zdjęcie

max wymiary obrazka 4000x4000 px, max wielkoœć pliku 1MB (.gif, .jpg, .png)