Typy mężczyzn - lepki lep na muchy.

Rodzaje lepów na muchy: sš przeważnie uœmiechnięci, dowcipni, potrafiš dać prezent lub w twarz (co wolisz), sš wulgarni i władczy w łóżku...


Nie chodzi o mężczyzn, którzy jak niedoœcigły i znikajšcy punkt sš dla zwykłych ziemianek niedostępni: ksišżęta, królowie, super gwiazdy rocka czy Hollywood-u. Chodzi o typy facetów, którzy „rajcujš” kobiety. Typy sš różne, a kolejnoœć pod względem poziomu atrakcyjnoœci może być poprzestawiana. Przecież każda babka jest mimo wszystko inna. Jedno jest wspólne: jeżeli jeden z wymienionych typów faceta zawiesi oko na jednej z nas to już po ptakach.

1. Businessman – człowiek sukcesu pod względem finansowym; typ Greya - raczej nierealne, aby po œwiecie chodzili 30 letni milionerzy, majšcy wysokš kulturę osobistš, doskonały gust, wiedzę nt. kobiet. Nie chodzi też o milionerów 20 letnich, którzy królujš w Internecie, bo Ci raczej majš inne podniety niż relacje z kobietami.
Prawdziwi faceci sukcesu, to ci, którzy działajš jak magnes poprzez pryzmat swoich osišgnięć i osobowoœci; to najczęœciej faceci w przedziale 35-50 (dobrze utrzymani), majš kasę, super furę , dom/apartament, firmę w modnym space office; z powodu wieku majš też już doœwiadczenie z kobietami, a więc wiedzš co, gdzie i kiedy ? Co tak bardzo się babkom w nich podoba – kasa? Oczywiœcie, ale jeszcze bardziej władza! Już casus braci Kennedy pokazał, że władza działa na kobiety jak magnes; wyglšd faceta już ma wtedy mniejsze znaczenie, a jego gburowatoœć, cóż VIP-Y– tacy już sš. Przyzwyczajeni sš do tego, że każdy i wszędzie ich słucha i stara się.
Wszyscy starajš się, aby Pan X był zadowolony, zabiegajš o jego względy, choćby znikome. Kobiety natychmiast dajš się w to wkręcić i chcš zadowolić takiego super faceta na wszystkie możliwe sposoby, a jeżeli dostanš od niego klapsa, to i tak jeszcze bardziej się wkręcajš.

2. Typ mundurowy – „za mundurem panny sznurem”; coœ w tym jest, że facet w mundurze wyglšda przystojnie i że gro babek chce od razu iœć z takim do łóżka ; może majš wizję super seksu z super bohaterem, a może to, że on ma broń to jeszcze bardziej podnieca? Żołnierz, strażak , policjant, a jeszcze lepiej ratownik WOPR lub pilot – o rany jacy oni sš podniecajšcy; nie tylko w zwišzku z myœlš o tym, że to prawdziwi faceci , czyli męscy, sprawni, umięœnieni ale jeszcze wykonujš niebezpieczny zawód, tak naprawdę misję, a wiec my małe kobitki już jak oni te misję wykonajš chcemy im wszystko i zawsze podarować, i poœwięcić; dodać należy, że nie bez znaczenia jest fakt, że Ci bohaterowie z reguły przewiozš dziewczynę szybkim autem lub jeszcze lepiej motorem, kupiš kurtkę skórzanš i kask, a zaraz po seksie zrobiš sobie razem z dziewczynš tatuaż – panienki połknięte.

3. Sportowiec – facet nie może nie umieć pływać, jeŸdzić na nartach, grać w tenisa – w głowie kobiety facet to sprawny , mniej lub bardziej umięœniony prawie olimpijczyk przynajmniej w jednej dyscyplinie; w cenie sš: kierowcy rajdowi (ryk silników na torze powoduje że stringi same spadajš z pupy), ci goœcie co œcigajš się na motorach crossowych wow – a jeszcze jak sš ubłoceni …mniam, alpiniœci – kategoria zwalajšca z nóg bo nie doœć że przystojni i sprawni to jeszcze człowiek nie jest w stanie się nimi znudzić bo zawsze sš pomiędzy 2 wyprawami; tenisiœci i piłkarze – no cóż ogromna kasa, popularnoœć równa gwiazdom rocka – przycišgajš kobiety często te najładniejsze; żona piłkarza to dzisiaj jest persona. Tabloidy nie dajš im spokoju. No private life. Wielu babkom właœnie o to chodzi. Chcš zabłysnšć na œwieczniku choć raz, pokazać na gali, a nóż ktoœ je zauważy i praca w reklamie czy serialu murowana.


4. Celebryta – to kategoria nadludzi która pojawiła się kilka lat temu i dzisiaj sš oni obecni wszędzie. Prężš piersi na œciankach, komentujš ze znawstwem wydarzenia polityczne (często pomimo faktu że sš np. krytykami muzycznymi), udzielajš porad; w tym jakże atrakcyjnym dla kobiet worku sš nie tylko gwiazdy rocka , aktorzy ale i dziennikarze – to dzięki nim panienka może zostać pogodynkš (jak ma parcie na szkło) albo przynajmniej pójœć z goœciem na imprezę, na której spotka innych cele brytów, a potem ktoœ pokaże jš nawet na pudelku.
Fascynacja tš kategoriš była, jest i będzie ogromna, proporcjonalna do parcia na szkło jakie majš kobiety na całym œwiecie; dla tych facetów zrobiš wszystko, wrócš nawet jeżeli celebryta je odkopnie.

5. Lekarze – oni oczywiœcie mieszczš się w 1 kategorii, ale trzeba wspomnieć o nich oddzielnie, bo przecież magnes lekarza , czy podryw na lekarza to nie to samo co aura businessmana; lekarz to prawie Bóg (film „Bogowie” z T. Kotem doskonale to zilustrował); nieosišgalni przez pryzmat ich zawodu, zawsze w misji ratowania życia, zdrowia, krok już do okreœlenia ich panami życia lub œmierci; żona lekarza – doktorowa nadal brzmi dumnie.

6. Typ wiecznego chłopca – hipster facet przystojny, eko zorientowany, szczupły może nawet wegetarianin, filozofujšcy, gardzi pieniędzmi, nie ma telewizora ani samochodu, rowerowy chłopak, biega w maratonach. Tacy nadal czarujš swoim naturalnym urokiem wiecznego młodzieńca, z którym przebywanie kojarzy się z uczuciem młodoœci, piękna i wolnoœci – pienišdze przecież nie sš najważniejsze… sš inne cele np. ochrona bobrów w Puszczy Kampinoskiej.

7. Panowie z tzw. półœwiatka - powiedzmy wprost przestępcy – imponujš odwagš, nonszalancjš, kasš, aurš tajemniczoœci - my kobiety nie mamy wstępu na ich męskie spotkania/rozmowy dotyczšce kolejnego skoku; sš przeważnie uœmiechnięci, dowcipni, potrafiš dać prezent lub w twarz (co wolisz), sš wulgarni i władczy w łóżku – za sprawš narkotyków? Potrafiš wprowadzić porzšdek w relacji damsko męskiej, jeżeli nie słownie: „TY ku…” to siłš.


Na jaki lep Ty się przylepisz??


Artykuł czytany 1584 razy.


powrót do listyƒ

Cholera, ja jestem typem intelektualisty więc wypadam z listy.


Expert
12-01-2016 17:54:32

Fajny artykuł. Dobrze się go czyta bo taki prawd**wy. Oœmielę się jednak dodać jeszcze jeden typ faceta. NORMALNY. Myœlę, że sporo kobiet marzy po prosty o normalnym facecie, który potrafi zarobić na życie i zadbać o rodzinę. A mój Boże to może już nie normalny tylko troskliwy i zaradny.


magda
12-01-2016 18:01:58

Typ 3, uwielbiam wysportowane i umięœnione ciała, do takich spoconych przylepiam się najchętniej, mrrr


Marcelina
12-01-2016 18:02:17

a ja lubię typ sportowca - marzy mi się taki alpinista uœmiechniety z naturalnymi zmarszczkami os surowego klimatu czekałabym na niego w ciepłym łóżeczku jak wróci z wyprawy do Nepalu


us 1

Goœć
12-01-2016 18:24:03

a dresy należš do którego typu ?


us 1

Goœć
12-01-2016 18:39:09

do expert - myœlę że łapiesz się na hipstera to oni mianujš siebie intelektualistami


izolda
12-01-2016 18:41:30

8. Dres łšczy wszystkie cechy w jednym. Najbardziej normalny z normalnych: Jest businessmanem, wie jak sprzedać kradziony telefon, jak sprzedać opla, jak skroić nowy outfit i perfumy z hipermarketu. Jest mundurowym, trzy belki stopniem, towarzyszš mu każdego dnia, wraz z kołczanem prawilnoœci i czapkš w******lkš wzbudzajš respekt na dzielni i kisiel w majtkach nieœmiałych niewiast, ustawiajšcych się w sznurze kandydatek do alimentów. Jest sportowcem, sam strój o tym œwiadczy, a czarne mokasyny Najke, nie pozwalajš nam na złudzenia, iż ten osobnik jest w stanie dŸwignšć 10 browarów w godzinę, nie mówišc o martwym cišgu. Jest celebrytš, ma masę zdjęć w kartotekach policyjnych, bywa na meczach i jest rozpoznawalny w lokalnej osiedlowej œmietance towarzyskiej, majšcej swš siedzibę w osiedlowym kasynie 24h, gdzie wygrywa dziennie pisiont groszy (patrz punkt pierwszy) Jest lekarzem, wie jak wykonać cięcie nożem, jak nastawić komuœ szczękę, nogę w kolanie, czy rękę w łokciu. Zna się na wszelkich gnatach, umie również obsługiwać klamkę (patrz punkt kolejny) Jest panem półœwiatka, jest tajemniczy, wie jak załatwić mocarza ziomom z gimbazy, choć ostatnio częœciej przemyca do szkoły nielegalne obecnie drożdżówki. Na rocznicę waszego zwišzku oferuje ci złoty zegarek który podpierdolił własnej matce, ale aura tajemniczoœci jakš roztacza, nigdy nie pozwoli Ci się tego domyœlić. Tak więc miłe panie, po co wybierać jakiœ typ faceta, skoro macie w jednym wszystko. I pamiętajcie! Łobuz kocha najbardziej.


us 1

Goœć
12-01-2016 19:30:26

do goœcia powyżej a pro pos dresa - DOSKONAŁE !


izolda
12-01-2016 20:00:40

Typ wiecznego chłopca . Uwierzcie mi ;D ten artykuł dał mi odpowiedz kim jestem. Biegam, roweuje ;D moim sensen zycia jest wieczna dietka ;D i picie zieloneh herbaty. Telefon włšczam tylko jak ptrzebuje do kogos zadzwonic. Mianuje sam siebie wiecznym dzieckiem. Œmieszy mnie jak spotykam sie ze znajimymi i najwiecej racji ma ten ktory ma najwiecej "piniędzy" reszta siedzi cicho! œmiech na sali. Pozdrawiam


us 1

Goœć
13-01-2016 13:40:28

trzeba być dzieckiem jak najdłużej a jak się ma dystans do pieniędzy to super ; ruch to endorfiny a zaraz po tym lepsza sylwetka czyli bycie hipsterem jest cool gorzej z uzależnieniem od neta ale jakieœ trzeba miec bo inaczej już nikt mnie nie będzie tolerował bo osoba bez wad wzbudza agresje


us 1

Goœć
13-01-2016 18:59:51

no nie jest to polski typ ale jeden z moich ulubionych typ "latino" - parzšcy spojrzeniem czarnych oczu o ciemnym zaroœcie szepczšcy o miłoœci , flamenco , znajšcy się na flamenco emanuje męskoœciš ale nie chamstwem tylko prawd**wym uwielbieniem i pożšdaniem kobiety a jak jeszcze zagra na gitarze przy œpiewie cykad ...


dorotka
15-01-2016 21:05:42

każda z nas zna swój typ ale niekoniecznie go spotka


laseczka
15-01-2016 22:01:54

Maminsynka mi brakuje. Takiego co z mamusia mieszka do 40 roku zycia. Aha i gra cały czas w gry na kompie


us 1

Goœć
16-01-2016 17:15:25

jeszcze typ pijak który udaje że kobety sš ważne a tak naprawdę chodzi żeby wypicie flaszki


us 1

Goœć
17-01-2016 10:06:08

kibic - (nie chcę powiedzieć kibol) pasjami oglšda mecze swojej drużyny , jeŸdzi za niš wszędzie ubrany w odpowiedni szalik ; swoja drogš zastanawiam się z skšd oni maja czas i pienišdze na te podróże


us 1

Goœć
17-01-2016 22:57:08

A mi się nie podoba że kobiety sš zwyzywane a facet każdy to nie wiadomo co tršci to mocno szowinizmem.


us 1

Goœć
21-01-2016 03:38:18

Zbyt uboga ta lista, żeby odpowiedzieć na pytanie pod artykułem


us 641

Margos
24-02-2016 10:43:41

lubię facetów którzy potrafiš tańczyć i to nie koniecznie po wypiciu tzw. "flaszki" wódy


dorotka
10-03-2016 11:19:27

Na zaden!


Jazzy288
29-06-2016 20:54:06Skomentuj artykuł


dołšcz zdjęcie

max wymiary obrazka 4000x4000 px, max wielkoœć pliku 1MB (.gif, .jpg, .png)