Szybki numerek - kręta droga do ołtarza.

Młode kobiety nie biorš pod uwagę, że większoœć spotykanych facetów będzie chciała je co najwyżej „przelecieć”.


Młoda kobieta często marzy o swoim pierwszym chłopaku, narzeczonym, mężu.
Przeważnie nie myœli o nim jak o kochanku, który jš wykorzysta kilka razy lub co gorsza raz i porzuci bez słowa.
Taka wizja nie jawi się w głowie młodej dziewczyny, bo każda liczy na przysłowiowego księcia z bajki, który rzuci się jej do kolan i będš żyli długo i szczęœliwie .

Jak jest w realnym życiu? Otóż młode dziewczyny marzš o studiowaniu, o byciu modelkš czy też gwiazdš telewizji, ewentualnie piosenkarka. Najczęœciej jednak marzš znalezieniu wspaniałego kandydata na męża.
Pamiętacie taki stary czarno- biały film min. z Szykulskš „Dziewczyny do wzięcia”? O takie i podobne, zwykłe dziewczyny mi chodzi. Nie mówię o tych, które jak miss lub wicemiss u siebie w regionie nagle dostały się w dziwny, niezrozumiały sposób do pracy w telewizji np. jako pogodynki – te z reguły majš na tyle dużo urody ale i sprytu, że wykorzystujšc czas i miejsce robiš karierę nawet w stolicy. Chodzi mi o przeciętne laski, które wiedzš że nie sš idealne ale też nie sš takie znowu najgorsze. Prawie każda z nich marzy o tym, że znajdzie męża albo na studiach, albo w pracy, albo na dyskotece.
Nie biorš pod uwagę, że większoœć spotykanych facetów będzie chciała je co najwyżej „przelecieć”.


Praca kelnerki, barmanki daje wiele okazji do tego, aby przekonać się wczeœniej lub póŸniej o celu większoœci facetów. Dwuznaczne uwagi i może nawet podszczypywanki ,odbierane sš przez dziewczyny jako zachowanie pożšdliwe i dajšce szansę na trwały zwišzek z wymarzonym facetem . Nieważne , że ten sam facet ma np. żonę – od razu dziewczę usprawiedliwia go (jeżeli o takowej w ogóle wie), że na pewno nieszczęœliwy no i że jest w separacji. Ci niby wolni też nieważne, że przychodzš do baru, dyskoteki, knajpy z coraz to nowym wianuszkiem dziewczyn. Wystarczy , że ten sam facet kiwnie na takš dziewczynę a ta , cała w skowronkach pozwoli mu na dużo lub więcej , bo przecież on dojrzał w niej potencjał i od teraz już będš na zawsze razem. Gdzieœ w podœwiadomoœci pojawiajš się nawet myœli o tym , że to wstyd tak się dawać obmacywać i że koleżanki , koledzy szyderczo się uœmiechajš. Nic nie jest ważne . Wytłumaczenie takiego zachowania zawsze jest – to pewnie zazdroœć o to, że jej może się udać i wyrwie się z tej knajpy, w której zapieprza za grosze , na lewo , od rana do wieczora; odejdzie z tego sklepu, gdzie szefowa jej nie docenia i nie rozumie. Ona jest powołana do celów wyższych – czeka na księcia z bajki.
Zainteresowanie facetów z kasš owym młodym „narybkiem” jest oceniane przez ten „narybek” zawsze tak samo. Sš wniebowzięte , osišgnęły bramy raju, bo goœć z knajpy nie tylko dał napiwek i zwrócił się z hasłem masz ładne imię ale również klepnšł w tyłek. Potem bez nawet specjalnego starania przeleciał dziewczynę za rogiem lub w swoim aucie. Ona jest już oszalała z radoœci i czeka na oœwiadczyny.

Wydawać by się mogło, że od momentu jak „Dziewczyny do wzięcia” pojechały do Hortexu w Warszawie i dały się za przysłowiowš „Melbę” zacišgnšć na tzw. chatę, minęły wieki. Że dzisiaj dziewczyny sš inne: mšdrzejsze, sprytniejsze i bardziej zorientowane w temacie relacji z facetami , w temacie seksu. Otóż nie. Niewiele się zmieniło. Może teraz rwie się laski nie na lody w Hortexie czy dżinsy z Pewex-u ale na furę i komórę. Naiwnoœć pozostaje taka sama, bez zmian.
Jak zawsze dziewczyny majš w głowach historie romantycznych uniesień zaczerpnięte z tabloidów, telewizji czasami jeszcze nawet ksišżek. Koniec powinien być ich zdaniem następujšcy – żyli długo i szczęœliwie.
A jaki jest w realu?

Dziewczyny niepostrzeżenie zamieniajš się w partnerki do szybkich numerków, bo przecież owi idealni mężczyŸni w dzisiejszych czasach sš bardzo zajęci i nie majš czasu na bzdety typu wyjœcie razem gdzieœ.. wybranka ma być cała szczęœliwa , że ktoœ zechciał jš przelecieć, musi posiadać ponadto umiejętnoœci w zaspokajaniu żšdz zainteresowanych Panów. Umieć ich umiejętnie odstresować. Nagroda? Można usłyszeć czasami miłe słowo:„fajna jesteœ” albo nawet „dzięki”.
Dobrze jak przebudzenie wyrwie dziewczynę z tego kotła nieciekawych zdarzeń w miarę szybko i bez większych strat, może oprócz „moralniaka”. Gorzej jak przygody zakończš się niechcianš cišżš, wyrzuceniem z pracy, powrotem do rodziców niestety tym razem „na tarczy”.


Artykuł czytany 1284 razy.


powrót do listyƒ

seks na pierwszej randce wcale nie musi przekreœlić zwišzku


izolda
15-01-2016 20:40:30

a czy tak naprawdę warto tak się œpieszyć do tego małżeństwa chyba lepiej najpierw poszaleć zwłaszcza że w dzisiejszych czasach nie ma ciœnienia ze strony otoczenia


kika13
15-01-2016 21:57:03Skomentuj artykuł


dołšcz zdjęcie

max wymiary obrazka 4000x4000 px, max wielkoœć pliku 1MB (.gif, .jpg, .png)