11 Typów kobiet.

Nie wyczujesz czy wieczorem da ci bezpoœredniš propozycję seksu u niej w pokoju hotelowym czy wręcz odwrotnie wyœmieje twoje nieœmiałe zaloty, jeœli w ogóle taki typ ,przez chwilę


1) Eko.
Ten typ dziewczyny szczególnie łatwo rozpoznawalny latem głównie po ciężkim plecaku, z którego wszystko wyjmuje i po nieogolonych pachach. Charakteryzuje się przeważnie mocno feministycznymi poglšdami. Broni wolnoœci słowa, praw zwierzšt i nie mówię tu tylko o Pandach ale również o wszystkich owadach (niektóre sama dokarmia), współpracuje z Green Peace , choć może nawet nie do końca rozumie, że stała się częœciš ekoterroryzmu. Segreguje œmieci do poziomu oddzielania butelki od nalepki.
JeŸdzi Renault Twingo albo jakšœ małš Toyotš. Second hand to jej ulubiona sieciówka. Wygrzebuje również stare ciuchy z babcinej szafy i nie stara się ukryć, że coœ jest zacerowane albo sztukowane nie do koloru.
Wyzwolona seksualnie i bezopciachowa, bezbożna i ekshibicjonistka. Wstyd to dla niej zacofanie, spodziewać się więc można, że w razie czego rozbierze się w ogrodzie by opalać się nago albo będzie chodzić po mieszkaniu tylko w majtkach w poszukiwaniu swojej ulubionej bluzki wprawiajšc goœci w osłupienie.
Uwaga : nie używa perfum, ani dezodorantu bo groŸba powiększania się dziury ozonowej ja przytłacza , make up – to obciach, fryzura naturalna (ewentualnie jeżyk.
Do pomylenia z typem singielka trochę lesbijka.

2) Disco
Ten rodzaj muzyki to oczywiœcie jedyny jakiego słucha. Stój odblaskowy, jakby się wybierała na nocne spacery po polskich nieoœwietlonych drogach. Gdzieniegdzie tatuaż. Uważaj bo może nieŸle „rzucić mięsem”. Nie daj Boże wdać się z takš w jakšœ niewygodnš dyskusję, bo nie doœć, że się nasłuchasz, to jeszcze możesz dostać z liœcia a I-Phone w najgorszym wypadku nr 5 w odpowiednim etui – róż, jakieœ kamyki, paciorki czy jakieœ tam inne ozdóbki posłuży do wezwania pomocy, która nadejdzie, bšdŸ nadjedzie starym BMW i już się nie wytłumaczysz. Ekshibicjonistka. Łatwa do wyrwania ale trzeba spełnić kilka nienegocjowalnych warunków. Trzeba mieć szmal, modne ciuchy, gadane (wymów) i jeŸdzić BMW (ostatecznie może być jakiœ samochód Kabrio)
Do pomylenia z typem Bazarówa.

3) Gospodyni – matka Polka
Zaniedbana i wiecznie zarobiona. Dziesięciocentymetrowe odrosty. Wianuszek bachorów uczepiony spódnicy, cały czas w potrzebie, wrzeszczšcy do Matki, jakby stała pół kilometra dalej. Dobrze gotuje, robi ciasta, przeciery, dżemy, wekuje ogórki, paprykę, dynię i patisony mimo, że ty nawet nie wiedziałeœ o istnieniu takiego warzywa. O grzybach nie wspominam, bo jest ich wszędzie pełno w wersji suszonej, marynowanej, mrożonej i duszonej.
Nie do pomylenia z innym typem kobiety. W odróżnieniu od innych kobiet jako jedyna nie jest ekshibicjonistkš i nie lubi seksu. Robienie dzieci jest dla niej niestosowne i trochę obrzydliwe, ale potrzeba prokreacji wymusza stosunek płciowy.

4) Singielka trochę lesbijka
Feministka pełnš gębš, mocno lewicujšca. Nie wyczujesz czy wieczorem da ci bezpoœredniš propozycję seksu u niej w pokoju hotelowym czy wręcz odwrotnie wyœmieje twoje nieœmiałe zaloty, jeœli w ogóle taki typ ,przez chwilę okaże się dla ciebie atrakcyjny. Stara się swoim strojem coœ przekazać, więc przybiera różne postaci. Aspiruje do znawczyni dobrej kuchni, ksišżki, filmu. Chce zaistnieć w dyskusji o polityce a co gorsza o geopolityce. Choć skrywa to skrzętnie lubi się obnażać i pokazać za dużo by skusić partnera/partnerkę. Jeœli ktokolwiek odpowie na wysyłane przez niš sygnały może zostać przystopowany jak rugbysta biegnšcy z piłkš dostajšcy „blachę”.
Tylko naprawdę zdesperowani, nieczuli na takie „zaloty” kontynuujš tę niebezpiecznš grę. Do pomylenia z typem eko do czasu, kiedy nie zajrzysz pod pachy. Widywana często w towarzystwie sobie podobnych, ewentualnie towarzyszy im mężczyzna homoseksualny.

5) Korporantka – bizneswoman
Generalnie – nie podchodŸ. Kobieta z pozycjš oczekuje tylko na poważne propozycje jeœli w ogóle. Nie wiemy przecież czy jest sama, czy ma męża. Nie zdradzi się z tym, chociażby po to, aby zrobić z ciebie idiotę. Dobrze ubrana i jeœli zgrabna, to wszyscy się oglšdajš bo czujš jakšœ władzę, sukces, pienišdze a to sš prawdziwe afrodyzjaki. To czyni z tego typu kobiety największš ekshibicjonistkę ze wszystkich typów. To jest jej żywioł. Pokazywanie się. Gdyby w biurze można było chodzić w bieliŸnie nie wychodziłyby z pracy.
Nierzadko zdarza się, że nie mogš sobie znaleŸć prawdziwego partnera. Podpierajš się atrapami, przygodnymi facetami, których skreœlajš już na poczštku znajomoœci ale z kimœ trzeba czasami pójœć do łóżka, czy pokazać się na przyjęciu. Sš to kobiety korzystajšce z męskich dziwek i nawet wymieniajš się w swoim gronie namiarami na dobry towar. Nie lubiš dzieci, rodziny, tradycji, koœcioła. Znajš się na modzie, dobrych samochodach. Lubiš lans i lansem można je kupić na jakiœ czas. Chyba, że masz gruby portfel i pewien poziom lansu możesz utrzymać przez dłuższy czas. Sš w tym wszystkim sztuczne i drażnišce. Naturalnoœć to ostatnia cecha jakš chcš pokazać. Bywa też, że na przestrzeni lat udawania zatraciły jš bezpowrotnie.
Do pomylenia z nimfomankš.

6) Fitness Lady
Nieskomplikowane. Uwielbiajš prężyć się i pokazywać innym swoje ciało. Same też w lustrze oglšdajš się œrednio kilkanaœcie razy dziennie (optymistyczny szacunek) Œrednio robiš sobie 100 selfies przed lustrem tygodniowo, choć zdarzajš się sesje gdzie pamięć smartfona kończy się nieubłaganie i trzeba kasować te mniej udane zdjęcia. Jakże to bolesna czynnoœć.
Grafik ułożony i wg grafiku wszystko się dzieje. Nikt nie wie skšd Fitness Lady ma pienišdze na abonament, drogi dres podkreœlajšcy odpowiednio jej wdzięki (dodam, że bez znaczenia jest czy ma co pokazać czy nie).
Fitness Lady jest wiecznie zdziwiona, że jeszcze nie ma jej na okładce jakiegoœ poczytnego miesięcznika.
Do pomylenia z Bazarówš.

7) Bazar
Krzykliwa. Umie się bić i nie zawaha się skorzystać z tej umiejętnoœci w stosunku do ciebie, koleżanki, która jej podpadnie czy kolesia majšcego inne zdanie. Ciuchy w mocnym kolorze, krzyczšce, wyrażajšce jej poglšd na œwiat pt” uwaga idę”.
Małomiasteczkowy sznyt bo gdzie indziej jeszcze można ubrać się właœnie na bazarze a to jest przecież oprócz farbowanej i napuszonej fryzury znak rozpoznawczy Bazarówy.
Lubi imprezować w mieszanym towarzystwie i dawać upust swoim żšdzom bez zahamowań. Nadużywanie alkoholu jest w dobrym tonie Nie znosi ograniczeń i te swoje bazarowe ciuchy zdejmuje by przykuć uwagę. Przecież gołe ramiona i piersi tak ładnie się trzęsš w rytmie disco polo.
Uwaga : używa tanich perfum i zmieszane ze spoconym ciałem dajš mieszankę gorszš niż cios za niesubordynację.
Z daleka do pomylenia z Fitness Lady i Disco ale właœnie perfumy robiš różnicę.


8) Nimfomanka.
Tym atakujšcy. Agresja i poziom testosteronu typowo męski. Właœciwie nie musisz robić nic. Nawet lepiej bo wtedy będziesz zdobyczš a o to przecież chodzi. Nie oznacza to, że nimfomanka zainteresuje się byle kim. Musisz spełniać pewne minimum a wtedy nic cię nie uratuje. Poczštkiem ataku może być częœciowe lub pełne obnażenie się lub jeœli jest zimno, chwycenie twojej wštłej dłoni by jš sobie położyć na spragnionym łonie albo chociaż na piersi (nimfomanki majš przeważnie małe piersi więc trzeba się spodziewać łona) Nimfomanka nie aspiruje do brylowania w towarzystwie, nie interesuje się politykš, modš, kuchniš. Nimfomanka interesuje się sportem.
Rodzina, koœciół, tradycja, ojczyzna to dla niej obce pojęcia.
Ona myœli o seksie.
Do pomylenia z Singielkš trochę lesbš.

9) Cnotka – niewydymka
Jakże często się trafiało na takie dziewczyny w moich czasach. Cnotka - niewydymka niczym nie różniła się od nimfomanki tylko dłużej trzeba było koło niej chodzić a im brzydsza tym dłużej. Nie każdy miał takš kondycję i padał w połowie drogi albo na jej poczštku. Cóż, z dwojga złego to już lepiej wpaœć na nimfomankę.
Niektórzy faceci zakochujš się w takich cnotkach ,by póŸniej spaœć z wysokiego konia.
Do pomylenia z Nimfomankš, Eko, Singielkš trochę lesbš.
Ta konfuzja wynika z faktu, że kobiety chciały jeszcze do niedawna uchodzić za cnotliwe, grzeczne, ułożone, niezboczone, nieaktywne. Trend odwrotny jest silny i szybko zmienia obyczajowoœć ale częœć tej natury kobiety walczy jeszcze z modš i można trafić na typ wymieszany dlatego warto nieœmiało o tym wspomnieć.
Do pomylenia z Przestraszonš myszkš.

10) Przestraszona myszka
Pierwowzór kobiety. Przestraszona myszka to marzenie faceta. Pytanie ile takich prawdziwych przestraszonych myszek zostało. Jednak jak to w życiu bywa, w œlad za strachem i bezradnoœciš pójœć musi bardzo konkretna cecha. Przestraszona myszka musi być uległa i szybko, lękliwie iœć do łóżka. Ona na te nasze awanse ma reagować z lekkim oporem jakby to robiła po raz pierwszy. Musi pokazać, że jest zarumieniona, zbulwersowana, zawstydzona, przerażona nawet. To ma być taka właœnie cnotka – niewydymka, którš my swoim wdziękiem, siłš i zdecydowaniem przenosimy w œwiat grzechu i rozkoszy.
Do pomylenia z Cnotkš - niewydymkš

11) Typ 100% kobiety
Jest to dowolny kalejdoskop typów dowolnie dobranych przez Ciebie i w dowolnych proporcjach jakie Ci odpowiadajš bo jak się okazuje w prawdziwym życiu, nie tym na ekranie czy na papierze, kobieta to nieodgadniony zbiór niespodzianek i typów w zależnoœci od dnia, godziny nie mówišc już o porach roku. I tak teraz dŸwięczy mi w uszach bon mot wypowiedziany przez Napoleona Bonaparte : „Wszystko co powiemy o kobietach jest prawdš”.


Artykuł czytany 1985 razy.


powrót do listyƒ

Kolejne brednie chlystka po patologii spolecznej ktory nie ma o czym pisac. Nie ma 11 typow kobiet! Kazda jest inna i w swoim wyjatkowym rodzaju kazda jest inaczej "stuknieta"! Nie jestes pismakiem, odloz pioro i zacznij robic cos pozytecznego zamiast pocic bzdury rodem z "brawo"


us 1

Goœć
15-01-2016 19:49:47

Dobrze, że tak w życiu nie jest prosto. Ale ubawiłam się typem Eko


magda
15-01-2016 19:51:51

1) Eko - nie bzykać 2) Disco - nie bzykać, chyba, że przypadkiem - koniecznie gumka. 3) Gospodyni – matka Polka - unikać 4) Singielka trochę lesbijka - unikać, strata czasu 5) Korporantka – bizneswoman - nie ma co się bać, potraktować jak szmatę to sama da 6) Fitness Lady - raczej nie ma sensu się pchać o ile samemu się nie mieszka na siłce 7) Bazar - 100% wieœ, dać se spokój 8) Nimfomanka. - bzykać (gumka) 9) Cnotka – n********a - olewać ile wlezie, obrażać publicznie, robić na odwrót jak oczekuję, upić na imprezie i bzykać (można bez gumy jak się jest pewnym ) 10) Przestraszona myszka - bzykać, podobnie jak 9) 11) Typ 100% kobiety - znacie jš to wasza ręka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


us 1

Goœć
15-01-2016 19:54:04

Mam sšsiadkę Eko. Mogę potwierdzić, że opala się nago w ogródku.


us 1

Goœć
15-01-2016 19:54:45

moja kumpela to ma ubaw (sama widziałam ) jako eko lady - sšsiadeczka z nieogolonymi pachami , nogami i broszkš biega bezstresowo tuz za płotem otoczona zgrajš wrzeszczšc*ch bachorów - skrzyzowanie eko i matki polki , brakuje tylko tęczowej przepaski na bioderkach i juz wiadomo , o co chodzi no ale coż "wolnoć Tomku w swoim domku " a Ty sšsiedzie cóż albo to znos albo zmień dzielnice


us 1

Goœć
15-01-2016 20:27:23

typów kobiet jest tyle ile jest kobiet na œwiecie czyli dużoooo więcej a jakby się zapytać któršœ o to jakim jest typem to pewnie powiedziałaby tak jak ja że chyba mam cechy z każdego rodzaju i dużo więcej wcale niekoniecznie pozytywnych


izolda
15-01-2016 20:37:13

do goœć - tzw polski krytyk płeć nie gra roli - uwielbiam jak ktoœ krytykuje cudze felietony i opowiadania - napisz swój ciekawe czy będzie lepszy , bo po komentarzu nie widać błysku intelektu


dorotka
15-01-2016 20:58:25

trzeba chyba jeszcze dodać tzw wiecznš marzycielkę - starš pannę nie można jej utożsamiać z cnotkš niewydymkš bo nie o to w tym przypadku chodzi; tutaj chodzi o poszukiwanie swojego Roberta Redforda dosłownie i w przeooœni - może to smiesznie brzmi ale sš kobiety ktore przez całe życie czekajš na ten telewizyjny ideał, mówišc że byle co zalegajšce kanapę nie jest im potrzebne , aż stajš się staruszkami mniej lub bardziej zgorzkniałymi


dorotka
15-01-2016 21:14:38

do Dorotki - tak zgadzam się że sš takie dziewczyny /kobiety żaden facet nie jest dla nich wystarczajšco dobry; ktoœ (może nawet mamusia) powiedział im kiedyœ że sš idealne i muszš tylko poczekać na faceta , który na nie zasługuje i tak można się samotnie zestarzeć dobrze jak majš chociaż psa lub kota


kika13
15-01-2016 21:20:41

do Dorotki - tak zgadzam się że sš takie dziewczyny /kobiety żaden facet nie jest dla nich wystarczajšco dobry; ktoœ (może nawet mamusia) powiedział im kiedyœ że sš idealne i muszš tylko poczekać na faceta , który na nie zasługuje i tak można się samotnie zestarzeć dobrze jak majš chociaż psa lub kota


kika13
15-01-2016 21:48:58

kobiety nigdy nie pokazujš swojej prawd**wej twarzy na poczštku zwišzku , po to , aby faceta zainteresować , aby poznać prawdę trzeba z takš pobyć i wszystko będzie jasne , przy założeniu że nie ma rozdwojenia jaŸni


us 1

Goœć
15-01-2016 22:11:29

nie ma jednej kategorii głównej do której kazda - no dobra prawie każda kobieta a mianowicie d****a


kika13
18-01-2016 10:25:27

Czekam na artykuł o kolejnych typach kobiet bo jest ich wiele. Np Studentka, Stewardesa, Pielęgniarka. Po zawodach można pojechać. Co Wy na to ?


Leœniczy
09-02-2016 10:22:57

Poziom tych artykułów jest żenujšcy


us 641

Margos
24-02-2016 10:44:53

Margos, masz tu sporo miejsca w komentarzu. Napisz coœ co nas powali a wtedy pewnie wszyscy przyjmš Twojš krytykę ze zrozumieniem i pokorš.


magda
24-02-2016 20:04:36

Hehe


us 1

Goœć
29-06-2016 18:18:26Skomentuj artykuł


dołšcz zdjęcie

max wymiary obrazka 4000x4000 px, max wielkoœć pliku 1MB (.gif, .jpg, .png)