Granice w zwišzku - częœć 1

Chyba kolejnym etapem jest wspólne oglšdanie mocnych filmów dla dorosłych. Litoœci, nie ma w tym nic złego, że podnieceni widokiem cudzych kształtów szarżujemy na własnš żonę, męża


Wszystkich nas to czeka. Nas będšcych w zwišzkach. Po kilku, kilkunastu latach bycia razem, nasze erotyczne doznania zaczynajš przypominać podjeżdżanie na stację benzynowš i tankowanie. Z tš różnicš, że w seksie coœ wylewamy (jeœli jest choć trochę udany) a na stacji wlewamy.

Nic odkrywczego nie piszę. Chodzi bardziej o to, jak daleko można się posunšć, by ten erotyzm w zwišzku pobudzić i poczuć ten bezwład w nogach i drżenie ciała. Poczuć nieposkromionš chęć posunięcia się o krok dalej i spróbowania czegoœ zakazanego, albo uznanego za niemoralne, niesmaczne, w końcu niebezpieczne.
Poczuć na nowo takš œwieżš rzšdzę. Poczuć, że musimy się powstrzymywać, bo chcemy by potrwało to trochę dłużej, niż minuty. Jesteœmy tak naładowani, że zamieniamy się w zwierzęta, które sapiš, ryczš, gryzš i sš brutalne, dzikie, nieprzewidywalne, chociaż na chwilę.

Po kilku latach w zwišzku jest to naturalne i możemy to zostawić losowi. Niech przyniesie jakieœ rozwišzanie; hmmm, czyli brak zainteresowania partnerem ? Możemy też coœ zrobić, by się narodzić seksualnie na nowo, w starym zwišzku.

Niektórym wystarczy wspólny wyjazd bez dzieci, na wakacje, weekend we dwoje. Słońce, wiatr, morze. Nagle sš tylko sami i odpala się jakaœ dodatkowa porcja pożšdania. Udany seks, dobra kolacja pobudzajšca nastrój, rozmowy na tematy normalnie nieporuszane, rozgrzewajšce atmosferę i powrót do domu, do dzieci i obowišzków. Starcza na jakiœ czas i trzeba to też przerobić.

Chyba kolejnym etapem jest wspólne oglšdanie mocnych filmów dla dorosłych. Litoœci, nie ma w tym nic złego, że podnieceni widokiem cudzych kształtów szarżujemy na własnš żonę, męża.


Inni poszukujš nowych przeżyć w akcesoriach. W internecie można zamówić wiele rzeczy. Użycie ich otwiera nowe horyzonty doznań i przyznam Wam, że nawet sam zakup sztucznego penisa, czy kuleczek doodbytniczych pobudza wyobraŸnię i nierzadko wspiera nasze libido, bez wyjmowania ich z szuflady. Przez kolejne tygodnie albo miesišce stajemy się perwersyjni, ostrzy, zboczeni i to wszystko nas nakręca i daje większš satysfakcję ze współżycia z naszym stałym partnerem. Czujemy wsparcie. Coœ a za chwilę ktoœ z nami jest, wesprze nas i podkręci. Coœ, co jest w szufladzie i zaraz to wyjmiemy, albo i nie.

Ktoœ mi kiedyœ powiedział, że bierze Viagrę choć nie musi ale po Viagrze doznania w seksie sš dużo większe. Wiadomo, ciała jamiste sš bardziej wypełnione krwiš, nabrzmiałe, można by powiedzieć i wtedy orgazm również jest intensywniejszy.
Przełamałem więc nieœmiałoœć i podczas wizyty u doœć młodej lekarki zażyczyłem sobie jakiegoœ œrodka na potencję. Spojrzała na mnie, nie zadała żadnego pytania, a ja jej wtedy szczerze, że chciałbym mieć większš satysfakcję z seksu. Fajnie tak to powiedzieć, obcej kobiecie, która siłš rzeczy musi sobie to wyobrazić mimo, że może nawet powalczy, próbujšc odgonić takie obrazki z głowy. Przypisała mi LEVITRĘ i … od tego czasu zawsze, na wspólne wyjazdy z żonš zabieraliœmy taki dodatkowy atut. Nigdy go nie użyliœmy, przeterminował się, ale sama obecnoœć œrodka na powiększenie penisa dawała mi dodatkowy bodziec.

Wszystkie te powyższe proste metody, na które i tak wielu się nie decyduje, z różnych powodów, sš w zasięgu ręki i mentalnoœci nowoczesnej pary. Schody zaczynajš się gdy chcemy sięgnšć po coœ bardziej radykalnego, coœ co może na zawsze zmienić nasz zwišzek.
Obawa przed tym trwałym odkształceniem relacji często jest wystarczajšcym hamulcem, by pozostawić to w sferze wyobrażeń i nigdy niezrealizowanych fantazji. A może nie jesteœmy aż tak nowoczeœni, jak się nam wydaje. Może jesteœmy w naszych super szybkich brykach nadal zaœciankowi i pruderyjni..

Wczujmy się przez chwilę w rolę mężczyzny w zwišzku. Chcemy doprowadzić do przekroczenia tej tajemnej granicy. O jakiej granicy mówimy. Otóż mówimy o granicy, za którš pojawia się w naszej erotyce ktoœ trzeci albo jeszcze czwarty.
Najpierw w wyobraŸni, póŸniej w rozmowach, jeœli się odważymy, a na końcu w realu jeœli jesteœmy konsekwentni, przekonani, że chcemy to zrobić i kreatywni, by zrobić to z „jajem”, rozmachem, fantazjš, by cały akt wypadł najnaturalniej jak to możliwe.
Pytanie: co na to Twoja partnerka?
Albo jest otwarta i gotowa podjšć tę niebezpiecznš zabawę, albo sami musimy działać, tworzšc takš zbieżnoœć wydarzeń i skutecznie wyreżyserować całe przedstawienie.

Mam pewne doœwiadczenie w obu metodach ale skoncentruję się na tej trudniejszej, gdy nasza druga połowa nie jest niczego œwiadoma.

Zaczynamy od łatwiejszej przygody, czyli my i oni. Razem czwórka. Dwie pary, to łatwe do zaaranżowania i wolne od podejrzeń. Pary muszš się już trochę znać, by towarzyszyło temu spotkaniu pewne poczucie oswojenia. Tak, to jest najlepsze słowo = oswojenie.
Następnie podlewamy obie panie odpowiedniš iloœciš alkoholu, (dobrze działajš bšbelki np. Prosecco), i zaczynamy kreować dobrš erotycznš atmosferę. Konieczna jest nastrojowa muzyka i taniec. Taniec, to dla kobiety taki wstęp do seksu. Dodam, że pierwszy taniec jest zarezerwowany dla naszej partnerki ale póŸniej już interesujemy się tylko żonš kolegi i z ulgš przyglšdamy się jak kolega oswaja naszš żonę w przytulanym plšsie. Nie musimy nawet tego z kolegš ustalać, bo instynktownie podšży naszym kursem.
Na poczštek, na pierwsze spotkanie, przyjemne ocieranie wystarczy. To właœciwa droga to tego oswajania. Czujnym okiem kontrolujemy co robi druga para wieczoru. Czy nie znikła w drugim pokoju, czy nie schowała się za filarem. Nie chcemy, by żona posunęła się dalej od nas. Proporcje muszš być zachowane.
W takich relacjach, jeœli nie ma zbytniego kaca dzień po, dochodzi do kolejnych spotkań, gdzie już trochę wiadomo, że będziemy się nawzajem podszczypywać i może nawet całować. Niech trwa to naturalnie, tygodniami czy miesišcami. Œwietnie wpływa właœnie na wyobraŸnię i pomaga w naszym małżeńskim łóżku. Coœ się dzieje. Takie milczšce przyzwolenie, albo krótki komentarz po którejœ z imprez we czwórkę. Jesteœmy na dobrej drodze.

Nie wiedzšc kiedy i jak, przy okazji kolejnego spotkania, wydarzenia mogš potoczyć się inaczej i pójdziemy krok dalej. Rozdzielimy się a dwie wymieszane pary swobodnie będš mogły poddać się nastrojowi, rzšdzy i podnieceniu. Zrobicie to.

O kolejnych konfiguracjach napiszę za tydzień.


Artykuł czytany 933 razy.


powrót do listyƒ

wolni ludzie nie majš z tym problemu - po prostu partnera się zmienia jak człowiek się znudzi


us 1

Goœć
21-03-2016 21:55:50

do goœć - tak to artykuł dla dorosłych


us 1

Goœć
21-03-2016 21:57:00

zmienia sie zmienia i to najczęœciej po cichutku a że po jakimœ czasie robi się wokół tego głoœno no to juz pech


us 1

Goœć
29-03-2016 22:33:39Skomentuj artykuł


dołšcz zdjęcie

max wymiary obrazka 4000x4000 px, max wielkoœć pliku 1MB (.gif, .jpg, .png)