„Zostawiła mnie…. dla faceta”

Nie przejmowałyœmy się tym, że obydwie zostawiamy naszych facetów w rodzinnym mieœcie. Wiedziałyœmy, że weekendowe spotkania tylko podkręcš nasze relacje.


Poznałyœmy się przypadkiem, przez koleżankę.
Od razu przypadłyœmy sobie do gustu.
Obydwie skończyłyœmy dobre uczelnie, miałyœmy już doœwiadczenie w podróżach za granicę, zaliczyłyœmy po paru facetów.
Nade wszystko czułyœmy, że to jest nasz czas, że jesteœmy „laskami”. Szczupłe, atrakcyjne, dobrze ubrane i zgodnie z modš asertywne.


Zbliżone „kilometrowymi” rozmowami o facetach, podróżach i ambicjach, postanowiłyœmy opuœcić rodzinny grajdoł po raz kolejny, i wyruszyć do stolicy.
Ja dostałam informację, że dostałam się na aplikację, a Aœka zupełnie nie przejmowała się brakiem pracy, bo jak twierdziła z jej wykształceniem, aparycjš i znajomoœciš języków, znajdzie robotę szybciutko.
Nie przejmowałyœmy się tym, że obydwie zostawiamy naszych facetów w rodzinnym mieœcie. Wiedziałyœmy, że weekendowe spotkania tylko podkręcš nasze relacje.
Z zaoszczędzonymi z pracy na saksach pieniędzmi ruszyłyœmy na podbój stolicy. Na poczštku zatrzymałyœmy się u znajomych: ja u dawnego chłopaka (a w zasadzie u jego mamy) a Aœka u kumpeli.
Po 2 tygodniach znalazłyœmy mieszkanie. Zabawna historia: właœcicielem okazał się mój kumpel z liceum, który osiadł już w Warszawie na dobre, miał żonę i dom oraz robił karierę jako œpiewak operowy. Uznałyœmy to za zrzšdzenie losu bo nie doœć, że znalazłyœmy fajne mieszkanie, to jeszcze będziemy mogły zaczerpnšć trochę kultury w operze.
Wszystko układało się super. Aœka znalazła pracę. Ja poznałam fajnych ludzi. W weekendy faceci przyjeżdżali do nas, albo my do nich a w tygodniu…
W tygodniu po pracy balowałyœmy. Impreza goniła imprezę, szał ciał. Nie brakowało nam towarzystwa, sporo też było kręcšcych się facetów.
Po jednym z naszych fajnych wypadów na Mazowieckš wróciłyœmy do domu uchachane po pachy i trochę pijane.
Było bardzo wesoło. Włšczyłyœmy muzę i otworzyłyœmy jeszcze jednš butelkę Prosecco.
W pewnym momencie stwierdziłyœmy, że rozbieramy się do bielizny i tańczymy.
Niewiele czasu minęło i runęłyœmy na łóżko. Tu muszę dodać, że mieszkanie było fajne, ale było to studio z jednym dużym łóżkiem, a więc spałyœmy razem.
Leżšc już na łóżku zaczęłyœmy się całować, niby dla jaj. Od całowania przeszłyœmy do dotykania i rozbierania. Wkręciłyœmy się na całego. I tak od zabawy i wygłupów przeszłyœmy do stałego sypiania ze sobš co wieczór. Pieszczoty na poczštku niewinne, zamieniłyœmy w normalny seks urozmaicony akcesoriami. Nigdy bym się nie spodziewała, że moje palce i język sš takie sprawne i że z kobietš w łóżku będę przeżywała takie silne orgazmy.
W weekendy natomiast bzykałyœmy się z naszymi facetami.
Po jakimœ czasie znudził mi się mój chłopak i rozstałam się z nim.
Aœka nadal jeŸdziła do swojego Jarka regularnie.
Z poczštku nie obchodziło mnie, to ale po jakimœ czasie zaczęłam czuć się zdradzana i zazdrosna.
Postanowiłam porozmawiać z Aœkš. Powiedziałam jej, że ja nie odczuwam potrzeby bycia z facetem i że chcę być z niš. Powiedziałam o tym jak dobrze się z niš czuję, nie tylko w łóżku.
Aœka popatrzyła na mnie i z uœmiechem zapytała: chyba się we mnie nie zakochałaœ?
Nie odpowiedziałam, chociaż w duszy poczułam, że moje uczucie do niej to chyba miłoœć.
Ta rozmowa popsuła nasze relacje. Aœka stwierdziła, że wyprowadza się. Powiedziała mi prosto w twarz, że kocha Jarka i ma zamiar wyjœć za niego za mšż.
Wyrwało mi się: Asiu a ja, a co ze mnš, z nami?
Aœka spojrzała mi prosto w oczy i wypaliła: o rany czy TY nigdy nie całowałaœ się z dziewczynami, przecież to się robi dla jaj w akademikach, w internacie. Otrzšœnij się kobieto nie jestem lesbijkš a i Ty nie chcesz chyba, aby przyklejono Ci „homołatkę”.


Artykuł czytany 771 razy.


powrót do listyƒ

przynajmniej wiesz teraz co cie bardziej interesuje, czy wolisz facetów czy babki


us 1

Goœć
05-04-2016 00:26:09

Jeœli dobrze pamiętam to około 20% ma za sobš doœwiadczenie homoseksualne także głowa do góry. Nie oznacza to, że nie stworzysz udanego zwišzku z facetem wzbogacona o takie kontakty seksualne z pewnoœciš będziesz dużo atrakcyjniejsza w łóżku i więcej będziesz czerpać rozkoszy z seksu.


magda
05-04-2016 09:53:12

tak wszystko jeszcze przed Tobš i dziewczyny i faceci - jak trafisz na swojš drugš połowę nieważna będzie płec


us 1

Goœć
07-04-2016 20:58:41Skomentuj artykuł


dołšcz zdjęcie

max wymiary obrazka 4000x4000 px, max wielkoœć pliku 1MB (.gif, .jpg, .png)