Trójkšcik - historia mało szczęœliwa

Żyje w trójkšcie, nie wiem co jest lepsze, życzyć żonie by była dalej chora i się nie obudziła, czy życzyć œmierci, by mój Daniel był w pełni wolny.


Poznałam go na imprezie, elegancki, szarmancki, kulturalny, z magicznym błyskiem w oku... Wpadłam mu również w oko. Podbił do mnie kulturalnie i spędziliœmy w tańcu bardzo miły wieczór.
Spotkaliœmy się na kawie następnego dnia.
Mój ksišżę od razu wypalił, że nie jest sam... Zaskoczyło mnie to, bo po co by się umawiał, ze mnš. Myœlałam, że serio zaiskrzyło na coœ więcej niż szybki numerek. Od jakiegoœ czasie myœlałam o tym, by wejœć w poważniejszy zwišzek i skończyć z zabawš.
Daniel wyjaœnił co miał na myœli. Oznajmił, że ma żonę w œpišczce od 10lat... Wyjawił swoje niespodziewane uczucia do mnie, coœ po 10 latach życia w zawieszeniu drgnęło. Zastanawiałam się czy nie odpuœcić tematu już w tym momencie.
Postanowiłam jednak dać mu szansę, gdyż strzelił mnie piorun, coœ chyba w stylu miłoœci od pierwszego wejrzenia.
Pisaliœmy do siebie, rozmawialiœmy. Poznawaliœmy się, zaimponował mi tym, że ma wspaniałe dzieci, które sam wychował....
Po pewnym czasie poszliœmy na całoœć. Oczywiœcie było wspaniale. Nasz zwišzek stał się pełny, spełniony.
W tej bajce najgorsze były jego wyjazdy, do szpitala, gdy trzeba było podejmować decyzje medyczne przy żonie. Zawsze w najmniej spodziewanym momencie...
Żyje w trójkšcie, nie wiem co jest lepsze, życzyć żonie by była dalej chora i się nie obudziła, czy życzyć œmierci, by mój Daniel był w pełni wolny. Lekarze twierdzili, że żona nie ma szans na wybudzenie, a Daniel obiecał jej, że nie umrze w samotnoœci. Ja zasługiwałam jedynie na miano przyjaciółki.
Najbliżsi znajomi zrozumieli i zaakceptowali nasza sytuację, jego dzieci już dorosłe, również mnie zaakceptowały jako przyjaciółkę ich ojca.
Jestem szczęœliwš przyjaciółkš Daniela.


Artykuł czytany 660 razy.


powrót do listyƒ

"nie wiem co jest lepsze, życzyć żonie by była dalej chora i się nie obudziła, czy życzyć œmierci, by mój Daniel był w pełni wolny." hahaha. co? życzyć co? a co ty jesteœ od życzenia albo nie życzenia? haha. twoje zdanie i życzenie nie ma żadnego znaczenia. także twoje życzenie czegokolwiek jest alogiczne. a jedynie czego możesz jej życzyć to żeby się obudziła i wróciła do życia. bo ty sobie możesz życie ułożyć ze stoma facetami, chociaż teraz danielek wydaje się taki ważny. a kobita życie ma jedno. więc nawet jak "kosztem" jej obudzenia będzie koniec friendzone z danielkiem i seksów. to jest to żaden kosztu, bo tu o życie chodzi. a nie jakieœ miłoœci.


us 1

Goœć
11-06-2016 02:03:14Skomentuj artykuł


dołšcz zdjęcie

max wymiary obrazka 4000x4000 px, max wielkoœć pliku 1MB (.gif, .jpg, .png)