14 kroków do sukcesu w zwišzku dla mężczyzn.

Jeœli nie lubisz lekko psychologicznego bełkotu, to nie czytaj, bo i tak nie zrozumiesz. Nawet nie wierzę w sumie, że jakikolwiek mężczyzna jest w stanie doczytać do końca.


Postanowiłam napisać instrukcję obsługi kobiet dla mężczyzn. Będzie to kilka rad dla mężczyzn, którzy chcš czegoœ więcej niż popranych skarpet i dupy w nocy pod kołdrš. Dla mężczyzn którzy chcš zbudować trwały i szczęœliwy zwišzek, dajšc coœ od siebie. Jeœli nie lubisz lekko psychologicznego bełkotu, to nie czytaj, bo i tak nie zrozumiesz. Nawet nie wierzę w sumie, że jakikolwiek mężczyzna jest w stanie doczytać do końca. Z psychologicznym bełkotem żartowałam, będš same banały.

1. Pierwszy banał, kobieta musi mężczyŸnie się podobać. Wyglšd, zapach, ton głosu, kocie lub słoniowate ruchy.... Wizja codziennego satysfakcjonujšcego seksu jest możliwa jedynie z osobš, która odpowiada nam pod każdym względem, z naciskiem na NAM, nie kolegom czy rodzinie.
Bliskoœć fizyczna daje szansę na zbudowanie relacji emocjonalnej. Twoja satysfakcja, jej satysfakcja i szczere uwielbienie i zachwyt nad idealnie wybranš partnerkš, pozwala zbudować więŸ emocjonalnš. Dopasowanie fizyczne i satysfakcja w łóżku pozwala przetrwać trudne chwile życiowe w pracy itp.

2. Wspólne wartoœci maja również duże znaczenie dla osišgnięcia długofalowej harmonii w zwišzku. Chodzi mi tu o wiarę, politykę, wyznawane wartoœci, opinie na temat małżeństwa posiadania potomstwa, ich wychowania oraz przyjaciół i znajomych. Im więcej rozbieżnoœci w wszej wymienionych punktach, tym szansa na harmonię ma mniejsze powodzenie.

3. No i pytanie czy wyobrażasz jš sobie jako swojš żonę?
Często warto zaufać swojej intuicji i wyłapywać fakty które nas zastanawiajš i drażniš. Jeœli jakiœ drobiazg nas wkurza już teraz, z czasem będzie jeszcze gorzej.

Jeœli jesteœ w tym punkcie i nie chcesz oddać swojej kobiety komuœ innemu. Czytaj dalej.


4. Kobieta kieruje się uczuciami. Nie warto pytać kobiety o to, co myœli, tylko o to co czuje. Można się tego szybko nauczyć jeœli tylko chcesz... Jeœli zależy Ci na głębokiej relacji to warto nauczyć się mówić o swoich uczuciach. Na prawdę warto, nadawać na tych samych falach i mówić w tym samym jeżyku.

5. Kobiety uwielbiajš mieć faceta blisko siebie, muszš czuć bliskoœć swojego mężczyzny. Głaskanie, muskanie, delikatne dotknięcia, zdziałajš cuda. Bardzo szybko jesteœ w stanie wybadać co jej się podoba, zadowolona kobieta jest w stanie dawać jeszcze więcej miłoœci, bo miłoœć uskrzydla kobiety i napędza do działania.

6. Szacunek dla potrzeb kobiet, nigdy nie odmawiaj seksu kobiecie. BšdŸ zawsze dostępny, poznawaj jej pragnienia. Nie ustalaj limitów, gdyż cielesne szczęœcie nie sprawi, że poszuka tego szczęœcia i spełnienia gdzie indziej.

7. Doceniaj swojš kobietę. Banały typu, że szalejesz za niš, czy że pięknie pachnie, z załšcznikiem typu kwiat bez okazji jest zawsze na Twojš korzyœć. Niewiele Cię to kosztuje, ale na prawdę warto. Jeœli uważasz, że nie warto się wysilać to należysz do grupy lubišcych czyste skarpety i ciepłš dupę pod kołdrš co miesišc innš...

8. Kłótnie temat nieunikniony. Kobietš rzšdzš hormony, zmiany nastrojów, kaprysy. Nie warto z tym walczyć, bo to jest czysta natura kobieca. Nie warto kłócić się, lepiej dać jej czas na ostudzenie emocji. Istnieje wiele sposobów na łagodnie huœtawek hormonów. Sprawa indywidualna do wybadania.

9. Wspólne zainteresowania to temat ważny. Było by idealnie mieć takie same, albo chociaż podobne. Warto jest zainteresować się tematami ciekawišcymi kobietę, a na pewno w rewanżu okaże zaciekawienie męskimi tematami. Grono przyjaciół i znajomych tez ma duże znaczenie, brak zrozumienia w szerszym gronie znajomych może wskazywać, na to że macie jednak inne wartoœci.

10. Przyszła teœciowa. Jeœli myœlisz o małżeństwie warto przyjrzeć się potencjalnej teœciowej. Masz dużš gwarancję, że Twoja kobieta będzie do niej bardzo podobna. Więc, jeœli nie lubisz teœciowej, jest spora szansa, że z czasem i przestaniesz lubić swojš kobietę. Jest pełno badań psychologicznych na to, tak jest i już.

11. Własna przestrzeń - musi być, osobiste relacje z kumplami i przyjaciółmi obu płci jest po prostu obowišzkowa. Dla zdrowia psychicznego i właœciwej temperatury w zwišzku, musi być kontakt z inna rzeczywistoœciš niż para. Zwišzek składa się z równego zaangażowania dwóch osób. A wolna przestrzeń poza zwišzkiem pozwala, na trzeŸwš ocenę sytuacji i realizację własnych pragnień.
Pozostawia też pole do zmiany decyzji i poszukiwania innej kobiety.

12. Wspólne imprezy i randki, to bardzo ważny element zwišzku. Wspólne spędzanie czasu ma kluczowe znaczenie dla sukcesu w zwišzku. Tańce, weekendowe wycieczki wszytko to scala .

13. Zazdroœć i chęć kontroli. Jeœli pojawiła się w relacji, szperasz jej telefon czy fb to warto się rozstać. Coœ przegapiłeœ, a ona jest już po za waszš relacjš, albo masz niskie poczucie wartoœci, wymaga to terapii. Często chęć sprawdzania partnerki, na swoje przyczyny - nagłe zmiany zachowania czy przyzwyczajeń oznacz że coœ się zmieniło w zwišzku.Warto porozmawiać o przyczynach zmiany lub zakończyć zwišzek, bo szperanie i œledzenie nic nie wniesie.

14. Zasada wzajemnoœci. Jeœli chcesz, by kobieta Cię szanowała i taktowała wyjštkowo, traktuj jš również z szacunkiem i miłoœciš.
Jeœli czujesz, że więcej dajesz niż dostajesz, to nie warto.

Przyznam, że nie wierzę, że jakikolwiek mężczyzna jest w stanie zastosować w realu to wszytko, ale może dlatego, że trafiam na mężczyzn lubišcych czyste skarpety i kropka.


Artykuł czytany 1739 razy.


powrót do listyƒ

"6. Szacunek dla potrzeb kobiet, nigdy nie odmawiaj seksu kobiecie. BšdŸ zawsze dostępny, poznawaj jej pragnienia. Nie ustalaj limitów, gdyż cielesne szczęœcie nie sprawi, że poszuka tego szczęœcia i spełnienia gdzie indziej." Byłoby miło gdybyœcie same potrafiły stosować się swoich rad.


us 1

Goœć
02-08-2016 08:27:29

Traktuj kobietę jak człowieka a nie podległy gatunek.


laseczka
12-08-2016 12:26:38

Gdy ma dobry nastrój wykorzystuj i spedzajcie czas nawet według Twoich pomysłów a gdy ma zły najlepiej usuń się i staraj zrozumiec dlaczego chyba ze poprosi o rozmowe i rade


us 1

Goœć
12-08-2016 12:42:53

Dobrze zaznaczone że nie warto walczyć z kobiecymi hormonami! Jeœli kobieta nie znajdzie zrozumienia u faceta to żadne kwiatki i czekoladki tu nie pomogš.


suarti
26-08-2016 19:37:41

zwišzek to element zycia; trzeba umiec spedzac razem czas w chwilach dobrych i gorszych ale trzeba tez umiec dac partnerowi przestrzen aby go nie zadusic swoim ego


dorotka
15-09-2016 10:22:13

Ciekawi mnie czy autorka tego tekstu owe zasady stosuje, bo jesli tak to chetnie bym sie o tym przekonal. Mozna wiele pisac o tym co mezczyzna powinien wiedziec o ko ietach, ale rowniez co kobiety powinny wiedziec o mezczyznach


us 1

Goœć
12-11-2016 15:47:44Skomentuj artykuł


dołšcz zdjęcie

max wymiary obrazka 4000x4000 px, max wielkoœć pliku 1MB (.gif, .jpg, .png)