Kogo pragnš Polki: faceta Polaka a może obcokrajowca?

Typowy polak mówi: "hej mała masz szanse i parę beknięć jak nie odpowiesz zachwycona..."


Kogo pragnš Polki: faceta Polaka a może obcokrajowca ?

Jak wiele dziewczyn znam sporo facetów. Oczywiœcie większoœć to Polacy , bo przecież Polska to mój kraj ojczysty , w którym obecnie mieszkam. Znam też obcokrajowców prywatnie i służbowo.
Wiele razy z dziewczynami podczas wylewania żali a nawet „pomyj” na naszych partnerów wymieniałyœmy wrażenia na temat ich cech, porównywałyœmy naszych kochanych polskich chłopaków z Amerykanami, Niemcami, Skandynawami czy Angolami.
No cóż porównanie nie wypada z reguły na korzyœć naszych polskich dżentelmenów.

Z pozytywów przemawiajšcych za można wymienić na pewno tradycje rodzinne (jeżeli jeszcze takowe sš kultywowane), wspólne tendencje do narzekania na wszystko i wszystkich , cudzy sukces nam zawsze œmierdzi, uwielbienie szpanu – zauważcie ze nadal w naszym kraju dominuje przekonanie, że jak ktoœ nie jeŸdzi dobrš furkš i nie jest ubrany w markowe ciuchy to klapa – nie liczy się, gdy w USA przejawem sukcesu jest piękne uzębienie a w Danii tak naprawdę nikt nie ma drogiego auta pomimo faktu że, kraj miodem i mlekiem płynšcy.


Uwielbiane (sarkazm) przez Polki sš dżentelmeńskie maniery naszych rodzimych Kmiciców. Otóż zacznijmy od podrywu – nie wiem ale faceci w Polsce nawet jak podrywajš to tak, jakby robili nam- kobietom łaskę. Przystojny łysiejšcy z piwnym brzuszkiem wymaga...Dziewczyna ma być laseczkš i ma być z założenia szczęœliwa, że ktokolwiek zechciał jš zaczepić. Postawienie drinka to już dwustronne zobowišzanie, bo przecież często gęsto spotykana jest sytuacja że jest tzw. podryw ale każdy płaci za siebie albo nawet fajnie by bylo jakby laska zapłaciła. Ale nie o kasę mi chodzi lecz o styl. Œmiejemy się z Włochów wykrzykujšcych za nami w Rzymie okrzyki bellissima, czy cmokajšcymi głoœno. Czyli co? Bardziej nam pasuje: hej mała masz szanse i parę beknięć jak nie odpowiesz zachwycona. Co dzieje się dalej po pierwszej randce to już możemy wszystkie sobie same doœpiewać: mecz piłki nożnej , piwko z kumplami czy gra online to priorytet ,my możemy liczyć na zabranie wozem naszego Pana na imprezkę – możemy go odwieœć i przywieœć w mniej lub bardziej zużytym stanie i oprzeć czołem o dzwonek do drzwi.

Wiem, że zwišzek z obcokrajowcem to wyzwanie a bo to różnice językowe, kulturowe, nie rozumiejš naszych doskonałych dowcipów ale może lepsze wyzwanie, które w końcowym najgorszym rozrachunku pozwoli nam przynajmniej doszkolić język, poznać trochę œwiata a niżej kolejny kac.

No i dziewczyny obcokrajowiec to nie musi być pijany Angol na występach goœcinnych w Krakowie czy na Monciaku.
Oczywiœcie sš i nasi z którymi można wytrzymać a nawet się zachwycić oby nie byli to jednak Ci, którzy wzorujš się na znanym polskim dowcipie: „Zawiany facet dojrzał blondynę na ławce w parku i przysiadajšc się do niej rzecze- spodobałaœ mi się..... tylko tego nie spier...”


Artykuł czytany 1258 razy.


powrót do listyƒ

A mi się wydaje, że to Polki sš nieciekawe generalnie. Bardzo często liczy się tylko kasa (to akurat domena całego œwiata zachodniego gdzie pienišdz rzšdzi). Te starsze które jeszcze coœ majš do powiedzenia to niechętnie się bzykajš a te młode które się chętnie bzykajš sš głupie bo szkolnictwo to u nas kompletnie podupadło. Wiek do 30 to nie ma o czym porozmawiać. Coraz częœciej przypominajš swoje rówieœniczki ze Stanów czy z Wysp Brytyjskich gdzie obwód w łydce to 40 cm. Tyle samo ramiona. Przeklinajš gorzej od chłopaków. Higiena - różnie. A może najgorsze to to, że się nie szanujš i latajš za facetami aż razi w oczy.


Expert
11-07-2015 18:27:03

mšdry facet lubišcy kobiety znajdzie sposób na wyselekcjonowanie tej właœciwej, a owe nieciekawe głupole będzie umiał szarmancko ominšć tylko pytanie czy po paru drinkach będzie w stanie je odróżnić czy też może zapomni o zasadach i skusi się na agresywnš i głupiutkš małolatę


laseczka
11-07-2015 20:50:38

Taaa. Za to polki sš œwięte. Wiecznie narzekajš na brak kasy, szczęœcia i czego tam jeszcze. Cišgle zmierzłe, że: za mało zarabiasz, starym samochodem jeŸdzisz, bo jak nie to pójde do innego, jesteœ brzydki itp. Najgorsze jest to, że jak się takš z domu wyrzuci w myœl zasady: jak się nie podoba to won to ona jest w stanie takš jazdę urzšdzić, że lepiej się na drugi dzień w firmie nie pokazywać, a nawet lepiej z chaty nie wychodzić. Aktualnie kręcę z kobietš z Rosji. Znaczy się jest w trakcie załatwiania papierów itp. Połowy problemów co z wami polkami nie ma. Mam spokój psychiczny i oparcie, które także ona ma we mnie. Tego w was polkach nigdy nie miałem, a miałem was wiele. Od was tylko słyszałem: spadaj frajerze i cišgłe narzekania, a jak was rzuciłem bo miałem was dosyć to wielce dobre chciałyœcie się robić. Kobieta z Rosji to widocznie lepszy wybór. Od pół roku mogę wreszcie normalnie żyć i rozwijać swoje pasje czego nigdy nie miałem przy was. Przy was to tylko cišgłe długi, problemy które same stwarzacie. Oprócz mojej matki i mojej córki to wszystkie majšce polski dowód i paszport macie coœ z głowš. Dobranoc.


us 147

delta.star
30-07-2015 00:19:29

tak, a Polskie dziewczyny [#polishwifeexport] to takie ksiezniczki pier...ne ktore szukaja rycerza na bialym koniu z czarnym audi i wykopowa pensja 15k netto ktory jeszcze jest aktorem w markowych ciuchach, placi za wszystko sam i jeszcze wszystko sam w domu robi a ona ksiezniczka wreszcie moze oddawac sie lezeniu i pachenieniu. powodzenia!


us 406

wszystko_wiem_najlepiej
29-10-2015 20:26:22

Polacy sš fascynujšcy


izolda
02-01-2016 17:49:40

narodowoœć nie ma aż takiego znaczenia d*pek jest zawsze d*pkiem ; bardziej wystrzegalabym sie relacji z muzułmanami , no chyba że dziewczyna jest muzułmanka albo chce się wcielic do ISIS


dorotka
03-01-2016 11:47:39

Sam tytul (i oczywiscie tresc artykulu) uwidacznia zakompleksenie rodaczek, ktore nomen omen, widze na codzien hen daleko za morzami. O dziwo, Francuzki lubia Polakow za to ze ...... wlasnie tacy sa. Sa facetami a nie zniewiescialymi p**ami, ktore obecnie przewazaja na "zachodzie" Taki przyklad ;-) Pozdrawiam,


us 1

Goœć
10-02-2016 17:54:33

Jakie ma znaczenie narodowoœć ? Prędzej teraz patrzyłabym na religię bo z tym jest dużo kwasu.


magda
11-02-2016 21:51:07

A kogo pragnš piwnooki blondyni, metr osiemdziesišt pięć, pijšcy, niepalšcy? Sensu w artykule brak, ale niektóre fragmenty sš cudne! "Wiem, że zwišzek z obcokrajowcem to wyzwanie(...)" Piękne!


us 641

Margos
24-02-2016 10:49:06

Niestety musze zgodzic sie z autorka. Smutna prawda ubrana w nuty sarkazmu Od siebie musze dodac, ze oczywiscie wystepuja roznice miedzy panami tej samej narodowosci, aczkolwiek wielu polskich "Panow" niestety jest do siebie podobnych. Poszukiwalam polskiego partnera do wspolnego zycia, nie udalo sie - na szczescie! Jestem bardzo szczesliwa z Niemcem. Nikomu nikogo nie polecam, ani nikogo nie odradzam.


Jazzy288
29-06-2016 16:55:23Skomentuj artykuł


dołšcz zdjęcie

max wymiary obrazka 4000x4000 px, max wielkoœć pliku 1MB (.gif, .jpg, .png)