Faceci o Polkach

Jakie sš współczesne dziewczyny ? Czy prawdš jest że Polki sš niezależne i wymagajšce ? Takie zdanie majš podobno o Polkach panowie z zagranicy . Inne Ÿródła...


Czy prawdš jest że Polki sš niezależne i wymagajšce? Takie zdanie majš podobno o Polkach panowie z zagranicy . Inne Ÿródła, te mniej oficjalne mówiš o tym , że majš raczej złš opinię .
Jakie sš współczesne dziewczyny ? Nie chce psioczyć ale chyba nie do końca sš tak jak w zamieszchłych czasach œpiewał A. Rosiewicz – „najwięcej witaminy majš polskie dziewczyny...”.
Z moich niezbyt obiektywnych obserwacji (lubię ładne i szczupłe) wynika, że coœ chyba gorzej jest z naszymi pięknymi paniami. I to nie tylko w wyglšdzie. Chociaż chyba od tego zacznę .
Gdzie sie podziały zwiewne, kobiece dziewczyny o delikatnym, ale seksownym sposobie poruszania się. Na ulicach dominuje ciężki chód , jednakowy model spodni jeans – wšskie zsuwajšce się z bioder rurki, które tak naprawde pasujš super laskom a nie wszystkim od tych o chudych i krzywych nogach po grube i krótkie. Obowišzkowo w zestawie musza być trampki – najlepiej wysokie, bo te przecież œwietnie skracajš za krótkie i tak nogi. Mogš być zastšpione przez rozklepane i powykręcane na boki EMU.


Dziewczyny sš przyciężkawe, nogi majš w X i jeszcze ostatnio zaczęły ostro pakować żeby plery były szersze, a biust mniejszy; obowišzkowe próby kaloryfera na brzuchu; dodać do tego należy jeszcze typ korporantki – nieomylne i jeszcze bardziej agresywne od pozostałych o lekko niechlujnym wyglšdzie, włosy obowišzkowo krótkie, często wygolony jeden bok i rogowe grube okulary w stylu WOODY Allena....po prostu super.

Podobno wyglšd to nie wszystko więc przejdę do obyczajów . Z tym jeszcze gorzej - polskie księżniczki klnš jak szewc, sš agresywne, bije od nich testosteron i oczywiœcie sš feministkami . Feminizm przejawia sie we wszystkim i przełożył się nawet na parytet w polityce chociaż zawsze mi sie wydawało że jak ktoœ jest dobry to i tak sie przebije, niezależnie od płci. Chodzš stadami – minimum 3 i „ryczš”, to nie znaczy że płaczš one po prostu w specyficzny sposób wytwarzajš wokół siebie hałas. Może ma to przycišgnšć facetów ale niestety efekt obawiam się jest odwrotny – faceci bojš się tego stada agresywnych istot, chyba wolš posiedzieć w wirtualnym lepszym œwiecie i spotkać tam blondynkę w szpilkach i czerwonej sukience z Matrixa. Trudno im się w sumie dziwić....Artykuł czytany 1432 razy.


powrót do listyƒ

Każdy widzi tylko to co chce widzieć.


us 406

wszystko_wiem_najlepiej
29-10-2015 20:25:28

Polki sš moim zdaniem bardzo atrakcyjne ; wystarczy porównać z Brytyjkami


laseczka
17-12-2015 13:28:58

Długo pisać. Wiele Polek nie ma konkurencji jeœli chodzi o urodę. Gorzej z figurš. Te wszędobylskie grube łydki. Problemem jest nasza (nie tylko dziewczšt) prowincjonalnoœć bšdŸ to prawd**wa, bšdŸ wymyœlona, wynikajšca z naszych kompleksów.


Expert
02-01-2016 16:59:10

kobieta to z założenia zołza


dorotka
25-01-2016 12:19:50Skomentuj artykuł


dołšcz zdjęcie

max wymiary obrazka 4000x4000 px, max wielkoœć pliku 1MB (.gif, .jpg, .png)