Rankingi Top10

Top10 Dziwactwa.

Ludzie w życiu mają różne nietypowe pomysły i podejścia do związków. W tej kategorii znajdziesz różne dziwactwa, czytaj oceniaj, głosuj.

Top10 Jedna randka.

Często znajomości kończą się po jednej randce. Ranking pierwszych i ostatnich za razem randek, jest właśnie tutaj.

Top10 Jednorazowa przygoda.

Kategoria z najlepszymi i najgorszymi jednorazowymi przygodami. Romantyczne, erotyczne i nie tylko. Śmiało oceń przygody innych.

Top10 Mieszkaliśmy razem.

Większość par mieszkała razem, każdy ma pełno doskonałych historii z tym związanych. W tej kategorii znajdziesz najciekawsze sytuacje ze wspólnego mieszkania.

Top10 Moja najgorsza randka.

Praktycznie każdy był w swoim życiu na randce, na pewno są takie randki o których chcielibyśmy zapomnieć. W tej kategorii znajdziesz najgorsze randki.

Top10 Moja najgorsza rocznica.

Ludzie będący w złych relacjach, nie potrafią uczcić odpowiednio rocznic. Czasem zbyt duża pomysłowość też nie wychodzi najlepiej. Mamy tutaj ranking najgorszych rocznic.

Top10 Moja najlepsza randka.

Kawior, szampan, fajerwerki i gorące zwieńczenie wieczoru. Może spacer w rosie o świcie, albo ekstremalny spacer po górach. Jak wygląda idealna randka?

Top10 Moja najlepsza rocznica.

Związki pełne miłości i szacunku zdarzają się często. Ludzie tworzący długotrwałe relacje, potrafią też wyjątkowo uczcić swoje rocznice. Pochwalmy się najpiękniejszymi rocznicami.

Top10 Najgorsze oświadczyny.

Oświadczył się. Nie wiadomo czy to był żart czy na serio... Ranking najgorszych przyjętych lub odrzuconych oświadczyn.

Top10 Najgorszy profil.

Najnegatywniej oceniany profil w naszym portalu. Najczarniejszy z czarnych charakterów. Może być to kobieta, jak i mężczyzna.

Top10 Najlepsze oświadczyny.

Pierścionek w babeczce, klasyczny bukiet róż, flaszka z przyszłym teściem... Idealne oświadczyny dla każdej kobiety to inny bajer. Znajdźmy najlepsze oświadczyny.

Top10 Najlepszy profil.

Ideał, znajdźmy ideał. Księżniczkę lub księcia z bajki. Podobno takie postacie istnieją i żyją wśród nas. Mają na imię Kasia lub Dariusz, a może...

Top10 Nuda.

Czasem w związku można umrzeć z nudów. Stagnacja, zero emocji, nuda... To jest ranking związkowej nudy. Spróbujmy określić najbardziej nudną nudę.

Top10 Partner poznany na portalu randkowym.

Czasem ukochaną osobę odnajdujemy na portalu randkowym. Równie jak szybko się znajomość rozpocznie, tak samo szybko się kończy. Ranking wspomnień o byłych partnerach poznanych na portalu randkowym.

Top10 Po prostu się pośmiejmy.

Czasem życie płata nam takie figle, że nie możemy powstrzymać uśmiechu na ustach wspominając te chwile. Tutaj znajdziesz najzabawniejsze sytuacje zaczerpnięte ze związków.

Top10 Pozostaje tylko płacz.

Czasem związki i miłość kończą się bardzo boleśnie. Niektórzy skrywają to w sobie i płaczą w samotności. Czas się przełamać i zrzucić z siebie żal. Ranking największych ludzkich miłosnych dramatów.

Top10 Prawdziwa miłość.

Czasem zaznajemy miłości doskonałej, spełnionej jesteśmy szczęśliwi, jednak z przyczyn od nas niezależnych miłość kończy się. Takie wspomnienia warto pielęgnować. Ranking prawdziwej miłości.

Top10 Proza życia.

Gary, szmata, wrzeszcząca dzieciarnia, złość, nienawiść doprawione miłością - tak zwana proza życia. Czy proza może być bardziej prozaiczna? Ranking zwykłych żywotów.

Top10 Romans w pracy.

Praca, kawa, wspólne tematy zawodowe, konsultacje biznesowe, nieśmiałe muśnięcie przy laptopie, papieros na przerwie i romans w warunkach biurowych gotowy. Ranking przeżyć miłosnych w pracy.

Top10 Romans wakacyjny.

Wyjazd na wakacje na widok tej osoby serce zabiło nam mocniej, krew pod skórą zapulsowała. Intensywne doznania, jednak zakończone z końcem urlopu. Najlepsze wspomnienia przelotnych miłostek.

Top10 Samotność.

To uczucie towarzyszy większości ludzi w życiu. Jedni są sami i samotni, inni są samotni w związkach. Ranking największych samotności.

Top10 Sex w delegacji.

Wyjazdy służbowe, wspólne imprezowanie na wyjeździe po szkoleniach domieszka alkoholu i mamy sex w delegacji. Ranking przygód w delegacji.

Top10 Sponsoring.

Ranking sponsorów - hojni, szczodrzy kulturalni czy skąpi oszuści i amatorzy kobiecych walorów za kasę, a może wyjątkowa pantera z milionami na koncie.

Top10 Spotykaliśmy się.

Kilka spotkań, podobne charaktery, identyczne zainteresowania, zbieżne cele, ciepłe uczucia. Jednak wygasło w zarodku coś, zanim się rozwinęło, może miłość. Ranking wspomnień.

Top10 Tylko sex.

Nie znamy się zbyt dobrze, nie lubimy się i nie mamy zamiaru poznawać się lepiej. Chodzi tylko o sex i prymitywne instynkty. Ranking takich właśnie przygód.

Top10 Wakacyjna miłość.

Wakacyjna miłość bardzo często przychodzi na wakacjach. Dopada znienacka, jak grom z jasnego nieba i przeistacza się w wielką miłość. Ranking miłości przywiezionych z wakacji.

Top10 Zdrada.

Zdrada zawsze jest bolesnym doświadczeniem w życiu. Swobodnie można sprawdzić, kto został potraktowany najgorzej.